Tarife & Genel Şartlar

Tarifeler​

 

Paris Dolmuşu hizmet bedellerini kişi sayısı ve mesafelere göre hesaplanmaktadır.

Ücretlerimiz sabittir ve yanlış anlaşılmaya mahal vermiyecek şekilde sitemizde önceden tarafınıza bildirilmektedir.

Ne zaman ne kadar ödeyeceğinizi bileceksiniz.

Araçlarımızda en fazla 7 yolcu taşıyabiliyoruz (Yetişkin ve çocuk dahil). 7 kişiden fazla olan gruplar için grup indirimli ücretlerimiz geçerlidir. 7 kişiden fazla olan gruplar için grup indirimli ücret araç başına tek yön 85€ ‘dur (Paris içi ve Disneyland). Ücretlerimiz aynı istikamete giden yolcular için geçerlidir.

Normal havalimanı Transfer ihtiyaçlarınızın bedellerini kolayca hazırladığımız « Fiyat hesapla » bölümünden sorgulayabilirsiniz.

Örnek :

CDG veya ORLY Havalimanlarından Paris'in herhangi bir bölgesine ücretler kişi sayısına göre belirlenir  :

1 kişi 70€ - 2 kişi 75€ - 3 kişi 80€ - 4 kişi 85€ - 5 kişi 90€ - 6 kişi 95€ - 7 kişi 100€

Aynı şekilde CDG veya ORLY Havalimanlarından Disney bölgesine ücretlerde kişi sayısına göre belirlenir  :

 1 kişi 80€ - 2 kişi 85€ - 3 kişi 90€ - 4 kişi 95€ - 5 kişi 100€ - 6 kişi 105€ - 7 kişi 110€

 

Bütün istikametler için, 3 kişiye kadar binek araç, 4 kişiden itibaren ise van araç gönderme hakkını, o günün programına göre Paris Dolmuşu belirler .

3 kişi den az sayıda olup, özellikle Van tipi araç isteyenlere, 4 kişi için belirlenen fiyatlar uygulanır.  

 

- Gidilecek farklı adresler olması halinde, her ek adres için 15€ fark ücreti uygulanır.

- Özel şoförlü araç hizmetimizin saat bedeli standart binek araç için 60€, Van ve Vip araçlar için 80€ ’dur (minimum 3 saat olmak üzere).

- Paris içi transferlerimizin bedeli kişi sayısına göre ve mesafeye göre belirlenmektedir. 1/3 kişi için 50€ dan başlayan fiyatlar maksimum 4/7 kişi için 60€ ile sınırlıdır. Bu hizmetimizden faydalanmak için  ParisDolmuşuApp tan rezervasyon yapabilirsiniz.

Örnek :
–> 1/3 kişi için Paris – Paris transferi 50€ 
–> 4/7 kişi için Paris – Paris transferi 60€

 

- Paris, havaalanları ve Disneyland dışındaki talepleriniz için ücretlendirme kişi sayısı ve kilometreye göre belirlenmektedir. Fiyatlandırma için bizlerle mail veya telefonla irtibat kurunuz.
 

 

Genel Şartlar​

 

1-  Ücretler, transfer günü şoföre peşin olarak ödenecektir. Kredi kartıyla ödeme zorunluluğu yoktur, sadece bu şekilde ödeme yapmak isteyenlere bu imkânı Mail Order formu ile sunabiliyoruz.

2-  Adresten havaalanına transferlerde, buluşma uçuştan 3 saat önce gerçekleşir.

3- 3 yaş altı bebekler için transfer ücretsizdir. Rezervasyon formunu doldururken lütfen bebekleri de kişi olarak saymanızı rica ederiz. Verilen bu rakam ile Sigorta poliçeniz düzenleneceğinden bu bilgi ÇOK ÖNEMLİDİR. Ücret tahsilatı rezervasyon aşamasında verilen kişi sayısına göre değil, transfer esnasında sayılan kişi sayısına göre yapılmaktadır.

4- Aracın tam doluluğu göz önüne alınarak, kişi başı en fazla 2 orta boy bagaj kabul edilebilir. Önerilen bu bagaj sayısının aşılması halinde Paris Dolmuşu sorumluluk kabul etmez.

5- Uçuşlarda rötar olması durumunda Paris Dolmuşu şoförleri rezervasyonlarını gerçekleştirmiş yolcuları beklemektedir.

6- Araçlarımız 7 yolcu kapasiteli araçlardır. Yolcu sayısı 7’i aştığı takdirde yeni bir araba devreye sokulur ve “Gruplara indirimli fiyat” uygulanir. (Araç başına 85€)

Dikkat: Grup fiyatları aynı istikamete giden yolcular için geçerlidir. Her bir ek adres için 15€ fark ücreti uygulanır.

7- Uçuşunuza 4 saatten az bir zaman kala gerçekleştirdiğiniz rezervasyonlar için Paris Dolmuşu güvence verememektedir.

8- Gidişlerde, adres'te verilen buluşma saatinden itibaren 25 dakikalik bekleme için 50€ bekleme bedeli uygulanır.(uçakla gelenler için geçerli degildir). Paris Dolmuşu, trafik durumu, rötar gibi kendisinden kaynaklanmayan sorunlarda sorumlu tutulamaz, bu durumlarda para iadesi yapılamaz.

9- Paris Dolmuşu hizmetinden faydalandığınızda Fransız trafik yasalarına göre “Yolcu Sigortası” kapsamında seyahat edersiniz. Bu sigorta kapsamında olabilmek için emin olmadığınız araca binmemeniz, havaalanında size transfer hizmeti teklif eden kişilere bu doğrultuda güvenmemeniz önerilir.

10- Rezervasyon iptali en geç buluşma saatinden 4 saat önceye kadar yapılabilir.

Ödemelerinizi kredi kartınızla ve PayPal güvencesi ile gerçekleştirebilirsiniz.