Tarife & Genel Şartlar

Tarifeler​

 

Paris Dolmuşu hizmet bedellerini kişi sayısı ve mesafelere göre hesaplanmaktadır.

Ücretlerimiz sabittir ve yanlış anlaşılmaya mahal vermiyecek şekilde sitemizde önceden tarafınıza bildirilmektedir.

Ne zaman ne kadar ödeyeceğinizi bileceksiniz.

Araçlarımızda en fazla 8 yolcu taşıyabiliyoruz (Yetişkin ve çocuk dahil). 8 kişiden fazla olan gruplar için grup indirimli ücretlerimiz geçerlidir. 8 kişiden fazla olan gruplar için grup indirimli ücret araç başına tek yön 80€ ‘dur(Paris içi ve Disneyland). Ücretlerimiz aynı istikamete giden yolcular için geçerlidir.

Normal havalimanı Transfer ihtiyaçlarınızın bedellerini kolayca hazırladığımız « Fiyat hesapla » bölümünden sorgulayabilirsiniz.

Örnek :

CDG Havalimanından Kuzey Paris Bölgesi ücretlerine örnek:

  

CDG Havalimanından Disney Bölgesi ücretlerine örnek:

 

 

 

 

- Gidilecek farklı adresler olması halinde, her ek adres için 10€ fark ücreti uygulanır.

- Özel şoförlü araç hizmetimizin saat bedeli standart araç için 60€, VIP araç için 80€ ’dur (minimum 3 saat olmak üzere).

- Paris içi transferlerimizin bedeli kişi sayısına göre ve mesafeye göre belirlenmektedir. 2 kişi için 25€ dan başlayan fiyatlar maksimum 8 kişi için 50€ ile sınırlıdır. Bu hizmetimizden faydalanmak için  ParisDolmuşuApp tan rezervasyon yapabilirsiniz.

Örnek :
–> 1/4 kişi için Paris – Paris transferi 30€ 
–> 5/8 kişi için Paris – Paris transferi 40€

 

- Paris, havaalanları ve Disneyland dışındaki talepleriniz için ücretlendirme kişi sayısı ve kilometreye göre belirlenmektedir. Fiyatlandırma için bizlerle mail veya telefonla irtibat kurunuz.
 

 

Genel Şartlar​

 

1-  Ücretler, transfer günü şoföre peşin olarak ödenecektir. Kredi kartıyla ödeme zorunluluğu yoktur, sadece bu şekilde ödeme yapmak isteyenlere bu imkânı Mail Order formu ile sunabiliyoruz.

2-  Adresten havaalanına transferlerde, buluşma uçuştan 3 saat önce gerçekleşir.

3- 3 yaş altı bebekler için transfer ücretsizdir. Rezervasyon formunu doldururken lütfen bebekleri de kişi olarak saymanızı rica ederiz. Verilen bu rakam ile Sigorta poliçeniz düzenleneceğinden bu bilgi ÇOK ÖNEMLİDİR. Ücret tahsilatı rezervasyon aşamasında verilen kişi sayısına göre değil, transfer esnasında sayılan kişi sayısına göre yapılmaktadır.

4- Aracın tam doluluğu göz önüne alınarak, kişi başı en fazla 2 orta boy bagaj kabul edilebilir. Önerilen bu bagaj sayısının aşılması halinde Paris Dolmuşu sorumluluk kabul etmez.

5- Uçuşlarda rötar olması durumunda Paris Dolmuşu şoförleri rezervasyonlarını gerçekleştirmiş yolcuları beklemektedir.

6- Araçlarımız 8 yolcu kapasiteli araçlardır. Yolcu sayısı 8’i aştığı takdirde yeni bir araba devreye sokulur ve “Gruplara indirimli fiyat” uygulanir. (Araç başına 80€)

Dikkat: Grup fiyatları aynı istikamete giden yolcular için geçerlidir. Her bir ek adres için 10€ fark ücreti uygulanır.

7- Uçuşunuza 4 saatten az bir zaman kala gerçekleştirdiğiniz rezervasyonlar için Paris Dolmuşu güvence verememektedir.

8- Verilen buluşma saatinden itibaren 25 dakikalik bekleme için 50€ bekleme bedeli uygulanır. Paris Dolmuşu, trafik durumu, rötar gibi kendisinden kaynaklanmayan sorunlarda sorumlu tutulamaz, bu durumlarda para iadesi yapılamaz.

9- Paris Dolmuşu hizmetinden faydalandığınızda Fransız trafik yasalarına göre “Yolcu Sigortası” kapsamında seyahat edersiniz. Bu sigorta kapsamında olabilmek için emin olmadığınız araca binmemeniz, havaalanında size transfer hizmeti teklif eden kişilere bu doğrultuda güvenmemeniz önerilir.

10- Rezervasyon iptali en geç uçuştan 12 saat önce yapılabilir.

Ödemelerinizi kredi kartınızla ve PayPal güvencesi ile gerçekleştirebilirsiniz.